Hikayemiz

Bu hikaye 2016 yılında başladı…

Bir hayali gerçekleştirebilmek, bir toplumun geleceğini şekillendirebilmek, bir şehri umutlandırabilmek, o şehrin çocukları ve her yaştaki gencinin sanatla yoğrulmuş bir hayatı yaşayabilmelerine katkı sağlamak niyetiyle yola çıkan Tevfik Serdar Köksal ve bu hayaline inanan arkadaşları Canan Kaftancıoğlu, H.Engin Çebi, Hasan Ersoy, Aysel Can Ekşi, Murat Köksal, Uğurcan Ataoğlu ve Saniye Yurdakul ile 2016 yılının 19 Eylül günü Güzel Ordu Kültür Sanat Derneğini kurdu. Yaptığı başarılı çalışmalar ve sürdürülebilir işlerle kamuoyunun takdirini kazandı.

Dernek 2023 Yılında Vakıf Oldu…

Yaptığı başarılı çalışmalar ve sürdürülebilir projelerle kamuoyunda takdir toplayan derneğimiz 2022 yılının 29 Aralık günü Başkanımız Tevfik Serdar Köksal ve Yönetim Kurulu üyelerimizden Çağatay Öztürk, Ahmet Eksal Kargı ve Mustafa Tarkan Doğan kuruculuğunda hazırladığı Vakıf Senedini İstanbul Beyoğlu 57. Noterliğine tastik ettirerek Güzel Ordu Kültür Sanat Vakfının kuruluş işlemlerini başlattı.

Güzel Ordu Kültür Sanat Vakfı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğünün 23 Mart 2023 Tarihinde 7252 Merkezi Sicil No İle tescil edilerek faaliyetlerini Vakıf olarak sürdürmektedir.