“İyi ki doğdun Ceren” Kitabı

 In Uncategorized

Derneğimiz tarafından oluşturulan ‘’Ceren Özdemir Sanat Fonu’’ Ordu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Müzik ve Sahne Sanatları fakültesinde okuyan kız öğrencilere sanat bursu vermektedir.

Birol Öztürk tarafından yazılan ve tüm hakları derneğimize verilen ‘’İyi ki doğdun Ceren’’ isimli kitabımız ilk baskısını yaptı. Dernek yönetim kurulu üyelerimizden H. Sercan Poyraz, Yusuf Yağız Yüce, Adnan Hüsem, Burcu Kılıç poyraz ve Ceren Özdemir’in babası Yılmaz Özdemir kitabın ilk baskısını Vali Tuncay Sonel’e taktim ettiler.

Sayın Vali Tuncay Sonel derneğimizin sanat eğitimi alan öğrencilere burs vermek üzere kurduğu sanat fonumuza büyük ilgi gösterdi ve deslemek üzere ilk baskısı yapılan kitabın tamamını alarak fona destek oldu ve Ceren Özdemir gibi sanat eğitimi alan yüzlerce kız öğrencinin öğrenim bursu almasına katkıda bulunacağının sözünü de verdi.

Ceren Özdemir’in adının bu burs ve fona verilerek yaşatılması ve sanat eğitimi alan kız öğrencilere yardım eli uzatmasındaki hassas ve ilgili tavrı için sayın Valimiz Tuncay Sonel’e tekrar teşekkür ederiz.

Merhaba