3. Güzel Ordu Kısa Film, Öykü, Fotoğraf ve Tiyatro Oyun Yazma Yarışmaları’nda Ödüüler Sahiplerini Buldu !

 In Uncategorized

3. GÜZEL ORDU KISA FİLM, ÖYKÜ, FOTOĞRAF VE TİYATRO OYUN YAZMA YARIŞMALARI SONUÇLANDI.

 

3.GO KISA FİLM YARIŞMASI

SONUÇLARI

  1. ABLA / KENAN DİLER
  2. BIRAKTIĞIN YERDEN / VOLKAN GÜNEY EKER
  3. BİR ÜLKE VARDI / HEBUN POLAT

JÜRİ

EBRU BİLUN AKYILDIZ

REZZAN TANYELİ

ZEYNEP ORAY ÖZELMAS

ENGİN TÜRKYILMAZ

UĞURCAN ATAOĞLU

***

3.GO FOTOĞRAF YARIŞMASI

SONUÇLARI 

  1. KADINA ŞİDDET / OSMAN BERKER GÜMÜŞ
  2. YOL / ELİF KÜRLEYEN
  3. SOĞAN / ERDAL BAYKARA

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

* SEREN VE GÜVERCİNLER / AYGÜL ÖZTÜRK

SERGİLEMELER

  • NİYAZİ GÜRGEN

. ANNE ÇOCUK

. EKMEK KADIN

. EMEK KADIN

. KIŞ HAZIRLIĞI

  • OSMAN BERKER GÜMÜŞ

. EMEKÇİ KADINLAR

. PENCERE

. ÇİLEK İŞÇİLERİ

  • ELİF KÜRLEYEN

. BAL KABAĞI

. ÇUL

  • GÜLESER ÇELEBİ

. GİDİŞ DÖNÜŞ

  • MEHMET KARACA

. DOĞAL PEKMEZ YAPIMI

 

  • SUSMİTA BHATTACHA

. DUHUNO PORANO

. CRAFT AND CHILDREN

. GRAND MOTHER

 

  • EBUBEKİR BÜRÇÜN

. EKMEK VE KADIN

. SEVGİ

  • SALİH KUŞ

. GÜN IŞIĞINDA DOKUMA

  • AYGÜL ÖZTÜRK

. ZAMANIN İÇİNDEN

. TUĞLACI

  • AHMET TURAN KURAL

. KÖYDE GEZİNTİ

  • DERYA BALKAN

. FINDIK EMEKÇİSİ

. ÇÖMLEKÇİ KADIN

. KADIN EMEKÇİ

  • ERDAL BAYKARA

. TUĞLA

. TÜTÜN

  • SARE KURAL

. ÇOBAN TEYZE

. ANNE

 

  • FAHRİ DEV

. GÖÇERLER

 

  • KAYHAN GÜÇ

. PEKMEZCİ KADIN

  • HASAN UÇAR

. BİBER KURUTMA

. DOKUMA

. DÜĞÜN YEMEĞİ

. KARADENİZ KADINI

  • CANER BAŞER

. HASAT

. ELEME

. BAMYA

. BEZ BEBEK

  • YILMAZ KARACA

. İNCİR KURUTMA

. ÇAY TARLASI

  • VOLKAN KARAGÜL

. ÇÖMLEK

  • ARZU İBRANOĞLU

. YARIŞMA

  • MURAT İBRANOĞLU

. NÖBET

JÜRİ

GÖKHAN KIRCA

RECEP KÖROĞLU

SERHAT KIR

MURAT KÖKSAL

EMİN ÖZTÜRK

***

3.GO ÖYKÜ YARIŞMASI

SONUÇLARI

  1. ÖYLE BİR ŞEY İŞTE / DİLEK TAŞ ARSLAN
  2. HAYAL ET / ELİF DERVİŞ
  3. TÜTÜN KARASI GÜL GONCASI / TUĞBA ZENGİN

MANSİYON

  1. KADIN OLMAK / AYŞE KAYAALP
  2. ASİ / AHMET EROĞLU

 

YAYIMLANMAYA DEĞER BULUNAN ÖYKÜLER

EŞİT TERZİ / DİLARA AKSOY

GECE YÜRÜYÜŞÜ / GÜLŞEN YURTSEVEN

KAYBOLMAYI BEKLEYEN KADIN/ ELİF DERVİŞ

SESSİZ NESİLLERİN ÇIĞLIĞI / GÜLNAR KANDEYER

SU YANIĞI / ONUR AKBABA

YALAN / AYSEL ERGÜNEY

AH ŞU KADINLAR / YALÇIN ŞİMŞEK

AH ŞU ERKEKLER / YALÇIN ŞİMŞEK

BİR DÜŞ BİR KADIN / EYLÜL HİRA KARA

DEĞİŞİM / ERSİN DAMGACI

SEVDA / TUANA KARADUMAN

PEDALLARLA PRANGASIZ BİLEKLER / NİLAY COŞKUNDENİZ

ELİ ELİ LEMA ŞEVAKTANİ / GÖKÇEN YILMAZLI

AİD-İ NİYET / TUFAN UMUT ERSAN

DANTE KİM / NURSEL TUNÇ ÖZGEN

HİÇ BÜYÜMESEYDİM KEŞKE / TAYFUN AK

BİR DENİZ İKİ KADIN / PINAR YURTMAN

GÖLGELER / ESRA KARS

BEDRİYE / GÖKÇE UYUMAZ

NİKAH ŞAHİDİ / SUNA GÖYNÜK

YILDIZLI GECE / SERPİL KAYA

JARTİYER / NUR ÖZKAN

ANNE, ÖLME / GÖKSEN EZELTÜRK

ÇEKİRGE / FATMA KATIRCIOĞLU

GÜNEŞTEN ÖNCE / ONUR AKBABA

ZARİFE / İSMAİL SAKLAK

 

JÜRİ

İBRAHİM DİZMAN

MELTEM VURAL

HİKMET PALA

RECEP TATAR

SANİYE YURDAKUL

3.GO AYDIN ÜSTÜNTAŞ TİYATRO OYUN YAZMA YARIŞMASI

  1. GECE / CİHAN ÇAKAN

ÖVGÜYE DEĞER BULUNAN ESER

TÜRLÜ AMA BAŞKA TÜRLÜ / NACİ TANER BÜYÜKARMAN

JÜRİ

GÜLŞEN KARAKADIOĞLU

PROF. DR. FİLİZ ELMAS

PROF. DR. TÜREL EZİCİ

  1. V. YASİN AKYÜZ

AKİF YEŞİLKAYA

MURAT DEMİRBAŞ

CANAN KIRIMSOY

EREN AYSAN

GÜLÇİN ÜSTÜNTAŞ

 

 

NOT:

* ÖDÜL GECESİ 18 ARALIK 2019 ÇARŞAMBA AKŞAMI SAAT 18.30 DA ŞİŞLİ NAZIM HİKMET KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE YAPILACAK OLUP PROĞRAM BİLGİLERİ TÜM KATILIMCILARA MAİL ATILARAK HABER VERİLECEKİR.

** ÖDÜL GECESİ İLE İLGİLİ DUYURULARI SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN VE WEB SİTEMİZDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Merhaba